Nurem İnşaat

Nus Arte

Nus Arte

Hatay bölgesinde İzmir’in üçüncü büyük kent meydanı olacak 40 bin m² proje alanın hemen yanında inşaat sektörünün 26 yıllık markası NUREM İNŞAAT A.Ş. güvencesiyle yepyeni bir yaşam alanı hayata geçiyor.

8 bin m² proje alanı içinde geniş peyzaj alanları, sosyal alanlar, fitness salonu, yüzme havuzu, kapalı otopark alanları, çocuk oyun alanlarıyla herkes için keyifli bir yaşam alanı sunuyoruz.

Nus Arte’de her metrekare özenle kullanılmış; her şey en ince detayına kadar planlanarak sizin huzur ve konforunuza göre tasarlanmıştır.

3+1-2+1-1+1, dubleks ve loft seçenekleriyle 3 blokta Balkon ve teraslarınızdan kent meydanı, park, deniz ve şehir manzarasını görebileceğiniz ve her gün evinize dönerken aynı heyecanı yaşayacağınız 437 konut dan oluşan proje sosyal donatıları geniş peyzaj ve çevresindeki yeşil alanları ile sizi şahane bir hayata davet ediyor.

Nus Arte; Hatay Caddesine 1 km, Göztepe/Göztepe Metro hattına 1 km, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine 1km, Güzelyalı’ya 1.3km, Poligon Metro ya 1,5km, İzmir Demokrasi Üniversitesine 2 km, İstinye Park AVM’ ye 3 km, Üç kuyular Feribota 3 km, Çeşme otobanına 3 km ve çevre yoluna sadece 1km uzaklıkta yer alıyor.