Nurem İnşaat Hakkında

insert image

1992 yılında kurulan NUREM İnşaat A.Ş.

Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kurumsal süreklilik ilkesi ile yoluna devam eden NUREM'in endüstriyel yapılar, konut, ofis, site, residans ve sosyal tesisler vb. birçok yapıda imzası bulunmaktadır.

NUREM İnşaat A.Ş. konvasiyonel , çelik kontrüksiyon ve prefabrik sistem birçok yapıyı teknolojik, mühendislik ve mimarlık  çözümleri  ile  anahtar  teslim  şekilde gerçekleştirmektedir. Sürekli  hizmet  anlayışı, ekonomik  ve estetik çözümler  ile yoluna devam eden  NUREM her geçen gün genişleyen tecrübeli ekip  yapısıyla kısa sürede kurumsal seviyeye ulaşmıştır. Her işe bir proje gözüyle bakan anlayışımız, tüm işlerimizde proje yönetimi temel ilkelerini uygulayan takım ruhu ile tüm işlerimizde mükemmelliği sağlamıştır. NUREM tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı, adil ve hızlı olmayı benimsemiştir.

Ülkemiz genelinde kurumsallaşan kalite ve hizmet politikamız  ISO 9001 : 2015 Kalite  Yönetim Sistem  sertifikası ve OHSAS  18001 : 2007 İş Sağlığı  ve Güvenliği sertifikaları  ile  taçlandırılmıştır. Nurem değişen  piyasa koşulları ve buna bağlı gereklilikleri yakından takip ederek, yenileşmeye açık şekilde, müşteri taleplerini en mükemmel biçimde gerçekleştiriyor olmanın başarıda en önemli faktör olduğuna inanmaktadır.

    Hedefimiz, müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçlarına ilkesel yaklaşımımız ile değer katmak ve değer yaratmaktır.

Bizi Takip Edin:

Teslim Edilen Konut Projesi

1823

Teslim Edilen Endüstriyel Proje

52

Satıştaki Proje Sayısı

7

Nurem İnşaat A.Ş. Hizmet Yılı

25

Nurem İnşaat İcra Kurulu

insert image

Nurettin UZUN

Yönetim Kurulu Başkanı

Refik UZUN

Hukuk Koordinatörü

Müyesser ŞENOL

Satış Koordinatörü

Dilek UZUN

Finans Koordinatörü

Vizyon ve Misyonumuz

insert image

Birçok endüstriyel projeye imza atmış olan Nurem İnşaat AŞ. sektörde hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe kaliteli, güvenilir, hızlı hizmet anlayışı.
1. Bünyesinde barındırdığı teknik ve uzman kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye imza atarak şirketin büyümesini sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
2. Müşteri taleplerini en doğru ve en iyi şekilde karşılayarak, ilkeli yaklaşımımız ile yeni değerler katmak, keyifli ve güvenli ortamlar oluşturmak.
3. Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak.Çalışanlarımızın bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli olarak şirket içi sosyal aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimlerini artırmak,

Misyonumuz

Hem yurtiçi, hem de yurtdışı projelerde yer alarak ülke ekonomisine katma değer yaratan ve tercih edilen bir çözüm ortağı olmak adına amaç edindiğimiz ilkeler,
1. Uluslararası kalite standartları ile sürdürülebilir yapılar inşa etmek,
2. Bilimsel ve teknolojik gelişmelere önem vermek,
3. İnovatif fikirlere açık ve yaratıcı çözümler üretmek.
4. Üretimde iş güvenliğini ön planda tutmak.
5. Ekipler arasında etkin iletişime ve bilgi paylaşımına önem verme.
6. Yüksek kalite standartlarından taviz vermeden, çevre faktörüne özen göstermek.
7. Alanında uzman, nitelikli ve sürekli gelişime açık bir çalışan kadrosunu bünyesinde bulundurmak.